Збірна України виграла п'ять медалей Паралімпіади-2010

18.03.2010, 10:10

Збірна України за шостий день змагань завоювала п'ять медалей Паралімпійських ігор у Ванкувері.

Золоту медаль на дистанції 12,5 км виграла Олександра Кононова. Бронзову нагороду на цій же дистанції завоювала ще одна українка Юлія Батенков

Золоту медаль на дистанції 12,5 км виграла Олександра Кононова. Бронзову нагороду на цій же дистанції завоювала ще одна українка Юлія Батенкова. Срібну медаль виграла біатлоністка Олена Юрковська, ставши другою на дистанції 10 км. Зазначимо, що це вже 13-та паралімпійська медаль української спортсменки у кар'єрі.

Не залишилася без медалей Україна і в чоловічих змаганнях. У гонці на дистанції 12,5 км серед спортсменів з фізичними особливостями біатлоніст Григорій Вовчинський завоював срібну нагороду, а Віталій Лук’яненко виграв "бронзу" на такій же дистанції серед спортсменів з порушеннями зору.

Отже, в активі української команди вже 12 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 5 бронзових. Збірна України посіла третю позицію у загальнокомандному заліку. На першому місці збірна Росії - 23 нагороди (8-10-5), другий рядок займає команда Німеччини - 10 медалей (6-2-2).

Спорт: добірка новин>>>