Збірна України виграла 69 медалей Паралімпіади-2008

15.09.2008, 16:38

Український плавець Дмитро Крижанівський виграв золоту медаль Паралімпіади-2008 на дистанції 50 м вільним стилем (S5) - 33,00 с. На такій самій дистанції у жінок із результатом 37,53 бронзову нагороду виграла українка Олена Акопян.

Олексій Федина виграв золоту нагороду у запливі на 50 м вільним стилем (S13). З результатом 23,75 секунд українець встановив новий світовий рекорд.

Роман Павлик завоював срібну медаль в бігові на дистанції 200 м (Т36), показавши час - 25,05 с.

Ірина Балашова була третьою у запливі на дистанції 50 м вільним стилем (S13), показавши результат - 28,04 с.

Збірна України з плавання у складі Євгена Полтавського, Андрія Калини, Андрія Сироватченка і Тараса Ястремського виграла бронзову медаль в естафеті 4Х100 комплексом. Результат нашої команди - 4:21:81.

Сергій Шинкевич виграв бронзову медаль Паралімпіади у змаганнях із фехтування на шпагах (сидячи, категорія В). У поєдинку за третє місце українець переміг француза Марка-Андре Кратері – 15:12.

Раніше сьогодні українські спортсмени виграли три нагороди Паралімпійських ігор.

Таким чином, в активі збірної України 69 медалей Паралімпіади-2008: 23 золотих, 17 срібних і 29 бронзових. Наша команда займає 4-е загальнокомандне місце у неофіційному медальному заліку.