Збірна України розгромлена в Чехії

07.09.2011, 11:07
Збірна України розгромлена в Чехії - Фото

Вже на другій хвилині господарі повели в рахунку. Чехи продовжували пресингувати українців, які часто й половину поля не могли перейти. Другий тайм, як і перший, знову почався з двох голів в наші ворота

Національна збірна України з рахунком 0:4 програла товариський матч команді Чехії, який відбувся вчора у Празі. Це четверта поспіль поразка для нашої збірної.

У порівнянні з нещодавнім матчем проти Уругвая, Олег Блохін зробив усього три заміни в стартовому складі. Місце у воротах зайняв Андрій Дикань, в лінії захисту дебютував Сергій Кривцов, а в нападі з перших хвилин вийшов Артем Мілевський.

Вже на 2-й хвилині господарі повели в рахунку. Шевчук у своїй штрафній звалив чеського гравця, і арбітр призначив пенальті. Дикань вгадав напрям удару і навіть торкнувся м'яча, але Кадлєц пробив настільки сильно, що м'яч від руки голкіпера влетів у сітку. Через десять хвилин Кадлєц оформив дубль, точно замкнувши головою подачу з кутового. У цьому моменті потрібно зазначити, що наших захисників поряд й близько не було, та й Дикань явно спізнився з перехопленням. Чехи продовжували пресингувати українців, які часто й половину поля не могли перейти. В атаці наші відзначилися лише під кінець тайму, коли Девічу таки вдалося забити, але суддя не зарахував гол через досить сумнівний офсайд.

Другий тайм, як і перший, знову почався з двох голів в наші ворота. На 47-й хвилині Режек обігрався з Коларом і пробив низом у дальній кут з лінії штрафної без шансів для Диканя. А через чотири хвилини Колар спокійно розібрався в нашій штрафній і забив четвертий гол. Блохін спробував посилити атаку, випустивши Вороніна і Селезньова, але сенсу не було жодного. Українці в атаці виглядали беззубо, центр поля повністю контролювали чехи, захист українців продовжував помилятися. Лише під кінець матчу чехи розслабилися і наші могли забити, але спочатку Девіч з шести метрів не влучив у порожні ворота, потім Ярмоленко пробив трохи вище "дев'ятки".

За десять хвилин до кінця гри дебютував за збірну Антон Шиндер з "Таврії". Він міг відзначитися вже через декілька хвилин, але м'яч після його удару влучив у поперечку.

Наступний матч збірна України зіграє 6 жовтня в Софії проти команди Болгарії.

Футбол: всі новини>>>