Збірна Україна без проблем розібралася з Естонією

12.10.2011, 10:45
Збірна Україна без проблем розібралася з Естонією - Фото

У товариському матчі в Таллінні українці виглядали на голову сильніше за збірну Естонії. Голи Олега Гусєва і Олександра Алієва не залишили сумнівів в перевазі гостей. Естонці могли відіграти один м'яч, але не реалізували пенальті

У товариському матчі в Таллінні майбутні господарі Євро-2012 українці виглядали на голову сильніше за збірну Естонії, чия турнірна доля вирішиться пізніше ввечері. Голи Олега Гусєва і Олександра Алієва не залишили сумнівів в перевазі гостей. Костянтин Васильєв міг відіграти один м'яч, але не реалізував пенальті.

Як повідомляє сайт УЄФА, стартовий відрізок обидві команди, що втратили перед матчем декількох провідних футболістів, провели в неспішному темпі. Трохи розігрівшись, українці перевели гру на половину поля суперника і взялися розгойдувати оборону естонців.

Захисники за допомогою воротаря Сергія Парейка впоралися із натиском, і господарі перейшли до більш активних дій. На 18-й хвилині голкіпера донецького "Шахтаря" Олександра Рибку ударом з-за меж штрафної потривожив хавбек "Мідлсбро" Тармо Кінк.

Кілька хвилин потому навіс з лівого флангу не зміг замкнути нападник Ярмо Ахьюпера, який не влучив по м'ячу. Проте, це були лише сплески в грі естонців, тоді як ініціативою як і раніше володіли підопічні Олега Блохіна.

Гості діяли за принципом стислої пружини, то збільшуючи, то сповільнюючи темп, але результатів така тактика не приносила. Естонці не втрачали пильності, а самим українцям не вистачало розторопності і везіння в завершальній стадії атак.

Часами завдяки активності Євгена Коноплянки на лівому фланзі в штрафній естонців виникала справжня паніка, однак всякий раз захисникам вдавалося винести м'яч подалі від воріт. Так естонці отримували лише короткий передих - всі сили були кинуті на нейтралізацію атак суперника.

Проте, зусилля українців не були марними. Перед відходом на перерву Анатолій Тимощук проникаючою передачею вивів Гусєва сам на сам з Парейком, і хавбек київського "Динамо" не схибив, пробивши щільно з далекою штангою - 1:0.

Декілька замін помітно освіжили гру естонців на початку другого тайму. Їх атаки стали більш осмисленими, нападники включили натиск. Водночас стих запал гостей, які перестали навідуватися в штрафну збірної Естонії. Ближче до середини тайму гра пішла зовсім без воріт.

Варто українцям було вийти зі сплячки, як тут же пішов гол. На 68-й хвилині Богдан Бутко добіг по правому флангу до лицьової лінії і відкотив м'яч в район 11-метрової позначки, звідки Алієв прицільним ударом низом вразив ворота Артура Котенка, який вийшов на заміну.

На 82-й хвилині лідер збірної Васильєв, який вийшов на заміну, ледь не скоротив різницю в рахунку, але з його ударом зі штрафного Рибка впорався. Пішов кутовий, після якого господарі заробили пенальті за фол на захисникові "Німме Калью" Ало Бяренгрубе. Хавбек "Амкара" Васильєв підійшов до м'яча, але кіпер "Шахтаря" знову виручив жовто-синіх.

Футбол: всі новини>>>