RU

Заслужений тренер України розповів, хто потрібен національній збірній

01.04.2011, 12:40

Національній збірній Україні потрібен тренер, який об'єднає гравців команди навколо загальної мети. Про це заявив легендарний футболіст, заслужений тренер України Леонід Буряк.

Як повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012", Л.Буряк зазначив, що сьогодні у молодих гравців зовсім інша мотивація і підхід, ніж це було у часи його активної кар'єри.

"В Україні є близько 25 молодих хороших футболістів, але зібрати їх всіх в одній команді – не значить вигравати. Успіх не приходить просто так. Це праця, підхід до справи. У сьогоднішнього покоління інші гроші, інша мотивація, інший підхід. Потрібна людина, яка це все об'єднає", – впевнений він.

До того ж, за його словами, сьогодні важко оцінювати роботу Юрія Калітвінцева. "Ми ще не грали проти суперників, які були б в оптимальному стані. Усі привозили другі склади", – наголосив Л.Буряк.

Нагадаємо, раніше виконком ФФУ не зміг призначити головного тренера збірної України. Президент федерації Григорій Суркіс пообіцяв, що це буде зроблено 21 квітня, а на пост претендують три кандидати.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини