RU

Захиснику "Шахтаря" зробили операцію

04.05.2011, 09:30

Травма захисника донецького "Шахтаря" Дмитра Чигринського, отримана ним 20 березня у матчі з "Волинью", потребувала хірургічного втручання. У Мюнхені футболісту була зроблена операція на голеностопному суглобі. Про це повідомляє офіційний сайт команди.

"Артроскопія показала, що у Дмитра розірвана зв'язка голеностопного суглоба. Тому операція була просто необхідна. Довелося цю зв'язку зшити. Операція пройшла успішно. Суглоб зафіксований спеціальним шурупом, і на чотири тижні накладена гіпсова лангета. Після закінчення цього часу Діма повернеться у клініку для того, щоб цей шуруп викрутити і зняти лангету. Зараз ми розробляємо програму лікувальної фізкультури, яку він буде виконувати ці чотири тижні", - сказав лікар медичної служби "Шахтаря" Віктор Кириленко, який зараз перебуває у Мюнхені разом із захисником "гірників".

За словами В.Кириленка, говорити про терміни повернення Д.Чигринського на поле поки передчасно. Все залежатиме від самопочуття гравця після зняття гіпсу. 5 травня гравець повернеться у Донецьк, де протягом місяця буде займатися індивідуально. Потім захисника знову чекає візит у Мюнхен.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини