Захисник "Динамо" травмувався у матчі з Норвегією

07.02.2013, 14:38
Захисник
Євген Хачеріді (фото: fcdynamo.kiev.ua)

Вийшовши на поле в стартовому складі, в одному з епізодів у першому таймі Хачеріді отримав удар по голеностопу

Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді отримав пошкодження у складі збірної України у вчорашньому товариському матчі з Норвегією, який завершився перемогою нашої команди з рахунком 2:0.

Вийшовши на поле в стартовому складі, в одному з епізодів у першому таймі Хачеріді отримав удар по голеностопу. Догравши перший тайм до кінця, після перерви Хачеріді поступився місцем на полі Євгену Коноплянці.

Після повернення в розташування "Динамо" клубні лікарі діагностували у захисника сильний удар гомілковостопного суглоба. Футболістові була накладена туга пов'язка, і пару днів йому доведеться утриматися від фізичних навантажень.