RU

З початку Євро-2012 в Україні потрапили в лікарню чотири іноземці

11.06.2012, 16:02
З початку Євро-2012 в Україні потрапили в лікарню чотири іноземці - Фото
4ff7769b984db98a7d22601c8194b30e.jpg
З 7 червня було зафіксовано 260 звернень іноземних громадян до медичних установ України, з них - чотири випадки госпіталізації, але всі вони з неінфекційними захворюваннями. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Кравчук.

"Сьогодні ситуація спокійна й повністю контрольована. Підготовку до Євро-2012 ми почали заздалегідь. Були обстежені всі місця масового проживання уболівальників, місця харчування, проведена робота на кордонах, тому ніяких сюрпризів ми не отримали", - сказав Кравчук, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Кравчука, зараз вживаються додаткові заходи щодо недопущення можливих масових отруєнь уболівальників. Так, Кравчук пояснив, що одна з головних причин таких отруєнь - порушення в роботі персоналу закладів громадського харчування. "Тому нашим Головним санітарним лікарем видано постанову, яка зобов'язує всі наші служби звернути увагу саме на персонал, який буде займатися харчуванням вболівальників", - додав він.

Він також зазначив, що повітряним транспортом в Україну прибуло 82400 іноземців. Ще 80 тисяч громадян приїхали залізничним транспортом. Жодного випадку інфекційних хвороб не зафіксовано.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини