RU

Ющенко підвищив ціни на медалі Олімпіади

22.07.2008, 09:46

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ, яким збільшив розмір стипендії Президента чемпіонам Олімпійських ігор та їх тренерам з 9 до 15 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба глави держави, В. Ющенко збільшив до 15 тисяч гривень розмір стипендії спортсмену, що посяде першу на Олімпіаді, та його тренеру, до 12 тисяч гривень - за 2-е місце та до 10 тисяч гривень - за 3-є місце.

До 12 тисяч гривень Президент збільшив розмір стипендії спортсмену, що здобуде першість на чемпіонаті світу, та його тренеру, до 9 тисяч гривень - за 2-е місце і до 7 тисяч гривень - за 3-є місце.

Глава держави збільшив до 5 тисяч гривень розмір стипендії спортсмену, що посяде першу сходинку на чемпіонаті Європи, та його тренеру, до 3 тисяч гривень - за 2-е місце та до 2 тисяч гривень - за 3-є місце.

Стипендії виплачуються протягом двох років - чемпіонам та призерам Олімпійських ігор, чемпіонам світу та їх тренерам; протягом одного року - призерам чемпіонатів світу, чемпіонам та призерам чемпіонатів Європи і їх тренерам.

Крім того, глава держави збільшив із 140 до 200 кількість стипендій Президента для спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту, а також із 100 до 150 стипендій Президента для спортсменів дефлімпійських та паралімпійських ігор.

Цим же указом В. Ющенко заснував 25 довічних державних стипендій діячам фізичної культури та спорту.

Президент також збільшив розмір державних стипендій призерам Олімпійських, дефлімпійських та паралімпійських ігор. Із 1600 до 2500 гривень збільшено стипендію спортсмена, що посяде 1-е місце на Олімпійських, дефлімпійських або паралімпійських іграх, із 1300 до 2000 та з 1000 до 1500 гривень за 2-е та 3-е місце відповідно.

Президент збільшив до 12 тисяч гривень розмір стипендії спортсмену, що здобуде перше або друге місце на дефлімпійських або паралімпійських іграх або перше місце на чемпіонаті світу в дефлімпійських або паралімпійських видах програми та його тренеру, до 9 тисяч гривень - за 3-є місце на дефлімпійських або паралімпійських іграх або 2-е місце на чемпіонаті світу і до 7 тисяч гривень - за 3-є місце на чемпіонаті світу або 1-е місце на чемпіонаті Європи в дефлімпійських або паралімпійських номерах програми.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини