RU

Юлія Джима завоювала першу в сезоні медаль для України в Кубку світу з біатлону

21.01.2021, 18:25
Юлія Джима завоювала першу в сезоні медаль для України в Кубку світу з біатлону - Фото
Юлія Джима (Фото – ЕРА)

Українська біатлоністка Юлія Джима прийшла другою до фінішу в гонці-переслідуванні в італійському Антхольці, що дозволило їй виграти для України першу медаль у рамках Кубка світу з біатлону.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Її підсумковий час – 43 хвилини 7 секунд – спортсменка стала єдиною, хто не допустив жодного промаху на вогневих рубежах.

Перше місце в гонці зайняла австрійка Ліза Тереза Хаузер (42 хвилини 29 секунд), третя – Анаіс Шевальє-Буше з Франції (1 година 4 хвилини).

Інші спортсменки з України  Олена Підгрушна  (16 місце) і  Валентина Семеренко (28 місце) до останнього рубежу претендували на місця в топдесятці, однак допустили промахи в стрільбі з позиції стоячи.

За результами заїзду Джима і Підгрушна змогли кваліфікуватися в наступну масстарт гонку.