RU

Янукович запропонував прийняти закон про меценатство в спорті

18.10.2012, 11:18
Янукович запропонував прийняти закон про меценатство в спорті - Фото
083f3103e2358ba716d887b4ebc03651.jpg
Президент України Віктор Янукович вважає, що в Україні потрібно прийняти закон про меценатство у спорті. Про це він сказав сьогодні в ході Третього спортивного конгресу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що хоча в Україні і збільшується кількість спортивних споруд та майданчиків, ситуація в цій сфері вимагає подальшої роботи. "Не можу сказати, що мене як президента України повністю задовольняє ситуація. Потребує подальшого вдосконалення законодавча та нормативно-правова база. В світі існує практика заохочення інвесторів, які спрямовують капітал в розвиток фізкультури і спорту. Потрібно ретельно вивчити світовий досвід у цій сфері", - сказав він.

Янукович підкреслив, що такі приклади в Україні теж є, але їх одиниці. "Будуються стадіони за гроші меценатів, великі спортивні споруди. Але цього недостатньо. Я переконаний, що цей рух потрібно розвивати, мотивувати і створювати цивілізовані правила гри. Потрібно буде приймати спеціальний закон про меценатство в спорті", - підкреслив він.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини