RU

Янукович створив штаб з безпеки Євро-2012

10.12.2010, 17:15

Президент України Віктор Янукович створив Міжвідомчий координаційний штаб з питань безпеки і правопорядку. Відповідний Указ N1117/2010 від 10 грудня 2010 року опублікований на сайті глави держави.

Ця структура створена з метою сприяння оптимізації взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій, узгодження їхньої діяльності з забезпечення безпеки і правопорядку під час Євро-2012.

Міжвідомчий координаційний штаб функціонуватиме як допоміжний орган при Президентові України. На нього покладаються функції підготовки і надання главі держави пропозицій щодо здійснення взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій у сфері забезпечення безпеки і правопорядку в містах, де будуть проводитися матчі турніру, а також забезпечення діяльності Комітету з підготовки і проведення в Україні Євро-2012.

Керівником Міжвідомчого координаційного штабу призначений перший заступник голови Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року і реалізації інфраструктурних проектів Олександр Бірсан.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини