RU

Янукович написав Платіні лист і запевнив, що ми все встигнемо

12.08.2010, 17:14

Президент України Віктор Янукович звернувся з листом до президента УЄФА Мішеля Платіні щодо деяких питань підготовки України до фінальної частини Євро-2012, в якому запевнив, що Україна встигне здати інфраструктурні об'єкти в обумовлені терміни.

"Можливість проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу є великою честю для нашої держави, а якісна і належна організація змагань - безумовний загальнодержавний пріоритет. Підтвердженням нашої налаштованості є істотне скорочення відставання від графіків проведення робіт на основних інфраструктурних об'єктах і повернення в кероване русло загального процесу підготовки. Водночас, ми сприймаємо конструктивну критику і прагнемо врегулювати всі потенційні проблеми і загрози, які можуть виникнути під час підготовки до проведення чемпіонату", - йдеться в листі В.Януковича, текст якого має ЛІГАБізнесІнформ.

У своєму листі глава держави також запевняє, що уряд продовжить приділяти питанням підготовки фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року максимальну увагу з метою забезпечення належного рівня проведення турніру. "Підтверджуємо прийнятність названих УЄФА дат завершення основних інфраструктурних проектів, які згадуються у Вашому листі від 18 червня 2010 року, з одним уточненням щодо аеродромного комплексу в Харкові: в зв'язку з будівництвом нової злітно-посадкової смуги термін здачі об'єкта в експлуатацію продовжений до 30 грудня 2011 року. Буду вдячний, якщо Ви приймете моє запрошення і найближчим часом відвідаєте Україну, щоб особисто пересвідчитися в досягнутому прогресі підготовки до турніру", - відмічається в документі.

Нагадаємо, Наглядова рада УЄФА ухвалила рішення затвердити право на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у всіх чотирьох українських містах - Києві, Донецьку, Львові і Харкові. Наступний тест на готовність чекає наші міста у вересні 2010 року: тоді Україна має остаточно "вписатися" в графіки реалізації всіх проектів.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини