RU

"Я не здамся". Футболіст збірної Данії дав перший коментар після зупинки серця

14.06.2021, 12:49
Крістіан Еріксен в матчі Данія – Фінляндія на Євро-2020 (фото – ЕРА)

Футболіст збірної Данії і міланського "Інтера" Крістіан Еріксен, який пережив зупинку серця під час матчу на Євро-2020, заявив, що не має наміру здаватися. Про це він сказав в коментарі Gazetto Dello Sport, передає в Twitter відомий італійський журналіст Фабріціо Романо.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Дякую, я не здамся. Зараз мені краще, але я хочу зрозуміти, що трапилося. Я хочу подякувати вам усім за те, що ви зробили для мене", – сказав Еріксен.

Романо зазначив, що Еріксен передав слова журналістам через свого менеджера.

Вчора лікар збірної Данії Мортен Боесен підтвердив на пресконференції, що серце Еріксена зупинилося під час матчу, проте його вдалося "досить швидко" запустити за допомогою дефібрилятора.

"Він покинув нас. Ми зробили серцеву реанімацію. Це була зупинка серця", – зазначив медик.

Боесен також говорив, що у лікарів збірної Данії поки немає пояснень того, що сталося.

• 12 червня Еріксен знепритомнів на 43-й хвилині матчу Євро-2020 Данія – Фінляндія. Його реанімували прямо на полі і відвезли в лікарню. Матч був перерваний, але через деякий час дограли. Фінляндія перемогла з рахунком 1:0.
  • Збірна України підтримала Еріксена, пізніше повідомлялося, що він контактував з колегами з "Інтера" і збірної Данії.