WADA не згодна з рішенням допустити Росію до Олімпіади

25.07.2016, 18:12
WADA не згодна з рішенням допустити Росію до Олімпіади - Фото
Фото: EPA

Всесвітня антидопінгова лабораторія розчарована рішенням МОК не усувати Росію від участі в Олімпіаді 2016

Всесвітня антидопінгова лабораторія (WADA) не згодна з рішенням Міжнародного олімпійського комітету (МОК) не усувати Росію від участі в Олімпіаді-2016. Про це повідомляє сайт організації.

"WADA розчарована тим, що МОК не взяв до уваги рекомендації виконавчого комітету WADA, які грунтувалися на висновках розслідування Річарда Макларена і забезпечували прямий, рішучий і гармонійний підхід. Поза сумнівами, доповідь Макларена відкрила державну систему використання допінгу в Росії, яка серйозно підриває принципи чистого спорту, реалізовані в антидопінговому кодексі ", - зазначив президент WADA сер Крейг Ріді.

МОК віддав право допуску або не допуску російських спортсменів до участі в Олімпіаді міжнародним спортивним федераціям. Вони проведуть індивідуальний аналіз допінгового резюме кожного спортсмена, беручи до уваги міжнародні тестування, а також вивчать інформацію з доповіді WADA, щоб виявити причетних осіб.

У Комітеті зазначили, що до участі в Олімпіаді не буде допущений будь-який російський спортсмен, який вже був викритий у використанні допінгу, навіть якщо він покарання вже відбув.

Всі допущені до ігор російські спортсмени будуть піддані ретельній додатковій перевірці.

Читайте також: Bild назвав президента МОК Томаса Баха "пуделем Путіна"


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации