RU

Євробаскет-2015: "Київ Арену" почали будувати на Столичному шосе

24.05.2013, 14:38
Євробаскет-2015:
Проект "Київ Арени"

На Столичному шосе в Києві почалося будівництво багатофункціонального спортивного комплексу "Київ Арена", який має прийняти матчі Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Проект будівництва концертно-спортивного центру затверджено на початку поточного року. Зал-трансформер під час концертних заходів розрахований на 20 тисяч глядачів, баскетболу - 17,5 тисячі, хокею - 15 тисяч. Час, необхідний для трансформації арени з одного формату в іншій, становить 12 годин.

За словами прем'єр-міністра
Миколи Азарова, який брав участь в урочистій закладці символічної капсули, арена розташовується в прекрасному місці на перехресті багатьох транспортних магістралей. Зазначимо, що "Київ Арена" розташовується на виїзді з Києва на перетині Столичного шосе і вулиці академіка Заболотного. Найближча станція метро "Видубичі" знаходиться на відстані 6 км, станція метро "Іподром" - в 11 км від арени. На даний момент від "Видубичів" до місця розташування арени можна дістатися лише автобусом або маршруткою.

Будівництво арени буде завершено в січні 2015 року, на її спорудження витратять $120 млн. Інвестором будівництва арени є компанія DeVision, головою ради директорів якої є Дмитро Буряк.

На початку 2000-х років Буряк був основним спонсором БК "Київ", а президентом клубу тоді був відомий у минулому радянський баскетболіст
Олександр Волков. Зараз Волков є президентом Федерації баскетболу України і народним депутатом від Партії регіонів. Поруч з майбутнім спортивним комплексом знаходиться ТРЦ "Домосфера", готель і бізнес-центр, будівництвом яких також займалася компанія Буряка.

Інфографіка: Євробаскет-2015: що, де і для чого побудує Україна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини