Євро-2016. Іспанія-Чехія: 1:0

13.06.2016, 18:15
Євро-2016. Іспанія-Чехія: 1:0 - Фото

У стартовому для себе матчі групи D іспанці "на жилах" виривають перемогу у Чехії. Єдиний гол на 87-й хвилині забив Жерар Піке

Діючі чемпіони Європи - збірна Іспанії ледь не втратила очки в матчі з командою Чехії, довівши тим самим, що група D на нинішньому Євро - група смерті. Поєдинок в Тулузі завершився мінімальною перемогою "червоної фурії".

Перший тайм пройшов за позиційної переваги іспанців і грамотної побудови захисту чехів. М'яч більше перебував у центрі поля - команда Чехії надійно перекривала зони і нейтралізувала постійні спроби Іспанії дійди до воріт "дрібним пасом". Перший по справжньому небезпечний момент чемпіони змогли створити лише на 30-й хвилині - Мората пробив впритул зі штангою.

В кінці першої 45-хвилини двічі врятував команду зоряний ветеран Чехії - голкіпер Петер Чех. Примітно, що воротар іспанців де Хеа, який посадив у запас Ікера Касільяса, вступив в гру лише на останній хвилині тайму.

У другому таймі чехам вдалося дещо вирівняти гру, але створити серйозних проблем для Іспанії вони не змогли. Лише на 65-й хвилині Сеск Фабрегас виніс м'яч майже зі стрічки власних воріт. Така ж ситуація була вчора в матчі Німеччина - Україна. До останніх хвилин те ж саме (відсутність гострих моментів) можна було сказати і про іспанців, але на 87-й хвилині захисник Барселони Жерар Піке вдало замкнув головою передачу одноклубника Іньєсти.

Нагадаємо, у вчорашньому матчі цієї ж групи збірна Хорватії так само мінімально обіграла Туреччину - 1:0. Таким чином, після першого туру Іспанія і Хорватія виходять в лідери квартету. Наступний матч Іспанія проведе 17 червня проти Туреччини, Чехія в той же день зіграє з хорватами.

Євро-2016. Хорватія впоралася з Туреччиною: 1:0

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.