Євро-2016. Словаччина б'є Росію з рахунком 2:1

15.06.2016, 18:03
Євро-2016. Словаччина б'є Росію з рахунком 2:1 - Фото
У матчі, який відкриває другий тур групового турніру чемпіонату Європи з футболу, сьогодні зустрілися збірні Росії та Словаччини. Словаки виявилися сильнішими і заслужено перемогли із рахунком 2:1, хоча і почали турнір з поразки від Уельсу. Збірна Росії ж готувалася до матчу зі словаками нічиєю з англійцями - 1:1. Настрій футболістам Росії не могла не зіпсувати умовна дискваліфікація, яку вони отримали від УЄФА в результаті хуліганства на стадіоні з боку своїх же уболівальників в матчі першого туру

До середини першого тайму сили і можливості обох команд здавалися рівні. Перший момент виник на 10-й хвилині у словаків - Марек Хамшик пробив над поперечиною. Трьома хвилинами пізніше Дюріца зі штрафного пробив у сантиметрах від штанги воріт Акінфєєва. До середини другого тайму м'ячем стали більше володіти росіяни, але до небезпечних моментів біля воріт Матуша Козачика не доходила. Лише на 28-й хвилині нападник Росії Дзюба небезпечно пробив з 20-ти метрів.

На 32-й хвилині Словаччина вийшла вперед - Володимир Вайсс, розібравшись із захистом, потужно пробив з лінії воротарського майданчика. На 45-й хвилині Словаччина забила другий м'яч - після розіграшу штрафного Хамшик пробив під поперечину. На перерву команди пішли за рахунку 2:0.

У перерві тререн росіян Леонід Слуцький робить подвійну заміну - на поле замість Головіна і Ноштедтера вийшли Мамаєв і Глушаков. Після посилення атаки Росія стала діяти агресивніше, частіше перевіряла воротаря словаків ударами з-за меж штрафного, але серйозних проблем це не створювало.

Втім пасивність Словаччини в другій половині дала про себе знати - на 80-й хвилині Росія відіграла один м'яч - Глушаков, який вийшов на заміну, точно пробив головою з середини штрафний після передачі Шатова. Далі росіяни швидше змогли зрівняти рахунок, ніж словаки збільшити розрив у рахунку - команда Яна Козака явно підсіла до кінця матчу і грала на винос і утримання рахунку. На щастя для Словаччини і на жаль для Росії фінальний свисток арбітра зафіксував підсумковий рахунок 2:1 на користь перших.

Після двох турів Словаччина з трьома очками в активі обходить Росію в групі В, у команди Слуцького залишається одне очко і матч з Уельсом попереду. У другому матчі цієї ж групи 16 червня збірна Англії зіграє з Уельсом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.