Євро-2013 (U-16). У першому матчі збірна України перемагає Латвію

09.08.2013, 10:19
Євро-2013 (U-16). У першому матчі збірна України перемагає Латвію - Фото

Юніорська збірна України почала домашній Євробаскет з перемоги над латвійцями

У першому матчі юніорського чемпіонату Європи з баскетболу, який в ці дні проходить в київському Палаці спорту, збірна України обіграла команду Литви з рахунком 78:61 (21:14, 26:11, 13:15, 18:21).

Українці виграли перші дві чверті, пішовши на велику перерву із запасом в 25 очок. Після цього наша команда трохи зменшила оберти, і наступні дві чверті залишилися за латвійцями, але з невеликою перевагою і в підсумку перемогу таки святкували українці.

В іншому матчі нашої групи хорвати розбили італійців з рахунком 91:64. Сьогодні збірна України проведе другий матч проти команди Хорватії.

Зазначимо, що в другий груповий раунд виходять три команди з кожного квартету.