RU

Євро-2012: влада сподівається, що команди переселяться в Україну

29.12.2011, 11:25
Євро-2012: влада сподівається, що команди переселяться в Україну - Фото
588685a5c99bc103cf5dc4f19e2d4c63.jpg
За словами директора турніру в Україні Маркіяна Лубківського (на фото), якщо команда приїде в Україну напередодні матчу, проживе кілька днів на трансферній базі, вона може залишитися в ній для того, щоб краще підготуватися до матчів і змінити місце прописки, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012.

"Незважаючи на те, що питання базування національних команд вирішено, місце прописки збірних може бути змінено на нашу користь. Скажімо, збірна Голландії поки вирішила, що буде базуватися у Польщі і літати до нас на матчі. Але після того як вона зупиниться на трансферній базі ("Металіста" або іншій) - команда може передумати. Адже в цілому команда буде проводити в Україні переважну більшість днів. Наприклад, матч 9 червня в Харкові. Голландським футболістам необхідно 8 червня прилетіти до Харкова, переночувати, ще один день гри, можуть і 10-го залишитися", - зазначив Лубківський.

"Тому я не виключаю, що деякі з команд, які їдуть в те чи інше місто, не захочуть повертатися до Польщі на свої бази, щоб відпочити і краще підготуватися до матчів. Це мій прогноз", - наголосив він.

За його словами, 2 грудня після жеребкування всіх 16 збірних був представлений каталог трансферних баз України. "У список центрів, зокрема, увійшли такі об'єкти, як у Донецьку РСК "Олімпійський" або стадіон "Металург" з проживанням у готелях "Вікторія" або "Рамада". У Харкові - стадіон "Динамо" і готель "Космополіт". В Києві стадіон "Динамо" і готель "Рів'єра" і "Діарсо". Львів представлений базою "Скіф" і готелями на вибір "Дністер" або "Нобіліс". Загалом трансферних баз може бути і більше, оскільки у нас не використовуються основні тренувальні бази", - зазначив він.

Нагадаємо, наразі лише три команди з шістнадцяти прийняли рішення обрати тренувальні бази в нашій країні - Україна, Швеція та Франція.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини