Євро-2012: виступ збірної України в цифрах

21.06.2012, 16:25
Євро-2012: виступ збірної України в цифрах - Фото
Коноплянка багато "мазав", а Хачеріді збирав фоли

Наша команда дуже мало забивала, але при цьому грала коректно по відношенню до суперників

Національна збірна України свій дебютний виступ на чемпіонаті Європи  завершували після групового раунду, не зумівши пробитися у чвертьфінал турніру. Наша команда набрала три очки в трьох матчах і посіла третє місце в групі. Також три очки набрали шведи, але українці обійшли за рахунок перемоги в особистій зустрічі.

Збірна України забила два голи в трьох матчах, обидва рази відзначився Андрій Шевченко. За цим показником ми займаємо передостаннє місце серед 16 команд. Менше забили тільки ірландці, також по два рази забивали поляки і голландці.

Така низька результативність пояснюється дуже просто: в трьох іграх українці завдали всього 12 ударів у створ воріт суперників. Це 13-й показник на турнірі, менше тільки у Ірландії та Греції.

Синьо-жовті пропустили чотири голи і з Португалією ділять 10-е місце за цим показником серед учасників Євро-2012.

Зате Україна була однією з найбільш коректних збірних на цьому чемпіонаті Європи. Українці в трьох матчах зробили всього 31 фол - 4-й результат на Євро-2012. Стільки ж порушували правила голландці і трохи менше Англія з Німеччиною.

Частіше за інших в нашій команді порушував правила Анатолій Тимощук (8 фолів), також він заробив дві жовті картки з п'яти командних. А ось суперники найбільше фолили на Євгену Хачеріді (11 порушень).

Повз воріт найчастіше бив Євген Коноплянка - 10 неточних ударів. Він займає друге місце, поступаючись лише визнаному "лідеру" по промахам Євро-2012 Олександру Кержакову (11 ударів повз).

Заявка нашої команди складалася з 23-х гравців, але тільки 18 з них взяли участь хоча б в одному поєдинку.

11 футболістів зіграли у всіх трьох матчах проти Швеції, Франції та Англії: Андрій П'ятов, Євген Селін, Євгеній Хачеріді, Анатолій Тимощук, Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Сергій Назаренко, Євген Коноплянка, Андрій Шевченко, Артем Мілевський і Марко Девіч.

2 матчі на рахунку Тараса Михалика і Андрія Вороніна.

1 матч Євро-2012 зіграли Ярослав Ракицький, Богдан Бутко, Денис Гармаш, Олександр Алієв та Руслан Ротань.

5 футболістів жодної хвилини не зіграли на чемпіонаті Європи: Олександр Горяїнов, Максим Коваль, Олександр Кучер, В'ячеслав Шевчук та Євген Селезньов.

За рейтингом Castrol в сотню кращих гравців Євро-2012 входить п'ять гравців збірної України - Андрій Шевченко (11-е місце), Андрій Пятов (71), Анатолій Тимощук (93), Євген Коноплянка (96), Андрій Ярмоленко (99).

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы