Євро-2012: У збірній України масове отруєння

06.06.2012, 10:29
Євро-2012: У збірній України масове отруєння - Фото
Головний тренер збірної України Олег Блохін після товариського поєдинку проти Туреччини, в якому синьо-жовті поступилися з рахунком 0:2, повідомив, що відразу десять його підопічних напередодні отруїлися.

"Почну з того, що ми недорахувалися напередодні цього матчу відразу десять виконавців. Тому зрозуміло, що відчувалися труднощі зі складом. З іншого боку, ми отримали можливість перевірити в справі інших футболістів. У першому таймі наша команда, вважаю, поступилася не по грі. А ось після перерви ми не використали дуже багато гольових моментів - підвела реалізація. Проте головне не рахунок, а те, що одні показали пристойний рівень гри, інші до нього не дотягувала. А взагалі робити якісь глобальні висновки складно, якщо не можеш розраховувати відразу на таку кількість виконавців. Я не знаю причин отруєння. Однак в моїй практиці таке трапляється вперше, щоб відразу захворіли стільки підопічних", - передає слова Блохіна офіційний  сайт Федерації футболу України

"Разом з тим хочу привітати Туреччину з перемогою. Наш суперник грав для свого задоволення, особливих завдань перед ним не стояло. Думаю, глядачам другий тайм сподобався більше, ніж перший. Звичайно, я бачу варіант оптимального складу. Хоча сумніви з двох-трьох позицій ще присутні", - додав він.