RU

Євро-2012: Ступінь загрози терактів мінімальна

17.04.2012, 16:16
Євро-2012: Ступінь загрози терактів мінімальна - Фото
Петро Шатковський (Фото: ЛігаБізнесІнформ)
Ступінь загрози здійснення терористичних актів в Україні під час Євро-2012 є мінімальною. Про це заявив керівник Антитерористичного центру при Службі безпеки України (СБУ), перший заступник голови СБУ Петро Шатковський.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Шатковський зазначив при цьому, що певні ризики терористичної загрози існують і СБУ оцінює їх спільно із зарубіжними колегами. "Головне завдання служби - упередити можливі екстремістські або навіть, не дай Бог, терористичні прояви", - підкреслив Шатковський.

Керівник Антитерористичного центру відзначив високий професіоналізм своїх колег, які задіяні в роботі із забезпечення безпеки під час проведення Євро-2012. За його словами, українські спецслужби прагнуть бути готовими до будь-яким можливим викликам.

Шатковський також вказав на те, що існує детально прописана процедура недопуску або видворення з території України осіб, які ідентифіковані СБУ та її закордонними колегами як причетні до тих чи інших терористичних і екстремістських організацій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини