RU

Євро-2012: поправки до регламенту турніру

22.05.2012, 15:18
Євро-2012: поправки до регламенту турніру - Фото
bc7fd4e1811e27c5cd3e28e01a71a36c.jpg
Виконавчий комітет УЄФА ратифікував дві ключові поправки до регламенту фінальної стадії Євро-2012. Про це повідомляє офіційний  сайт УЄФА.

Поправки стосуються параграфа, що визначає положення команд в групі після закінчення групового етапу при рівній кількості очок, а також параграфів, що регламентують дії в разі зупинки матчу.

Щоб уникнути різночитань і прояснити становище команд, що мають однакове число очок за підсумками групового етапу, Виконавчий комітет УЄФА на своєму засіданні вніс такі зміни в параграф 8.07 офіційного регламенту чемпіонату Европи-2010/12, додавши, зокрема, пункт d:

"Якщо за підсумками групового етапу дві команди або більше мають однакову кількість очок, то для розподілу місць у групі використовуються наступні критерії:

а) більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

b) краща різниця м'ячів в особистих зустрічах між претендентами;

с) більша кількість голів в особистих зустрічах між претендентами;

d) якщо після застосування критеріїв від "а" до "с" дві команди як і раніше мають рівні показники, для визначення підсумкового турнірного становища критерії від "а" до "с" застосовуються виключно до матчів за участю цих двох команд. Якщо і ця процедура не дозволяє прийняти остаточне рішення, то використовуються критерії від "е" до "i":

e) краща різниця м'ячів у всіх матчах групового етапу;

f) більша кількість забитих м'ячів у всіх матчах групового етапу;

g) позиція в рейтингу коефіцієнтів національних збірних УЄФА (дивися додаток I, параграф 1.2.2);

h) поведінка команд в дусі "фейр-плей" (в фінальному турнірі);

i) жереб ".

Щодо зупинки матчів з їх подальшою доігровкой Виконавчий комітет УЄФА прийняв наступне рішення.

Параграф 10.08 регламенту чемпіонату Европи-2010/12 замінений новою редакцією, а також до регламенту внесено новий параграф 10.09.

Нова редакція пункту 10.08

Якщо суддя приймає рішення припинити матч, наприклад, з причини непридатності поля для гри, то час, що залишився матчу має бути дограний на наступний день, за винятком випадків, коли справа розглядається Контрольно-дисциплінарною інстанцією УЄФА. Якщо з незалежних обставин матч не може бути дограний на наступний день, то остаточне рішення приймає адміністрація УЄФА.

Що стосується часу, який належить дограти на наступний день, або іншої дати проведення матчу, встановленої адміністрацією УЄФА, застосовуються такі правила:

a) в заявочний лист можуть бути включені тільки дозволені футболісти, котрі входили в число 23 футболістів, заявлених на зупинений матч, за винятком гравців, віддалених або замінених в зупиненому матчі. На момент поновлення гри футболісти, які перебували на полі при зупинці матчу, не можуть бути включені в заявочний лист як запасні;

b) будь-які санкції, застосовані до зупинки матчу,  продовжують діяти в з час, що залишився для того, щоб дограти;

c) футболісти, віддалені по ходу зупиненого матчу, не можуть бути замінені, і кількість футболістів у стартовому складі залишається такою, якою була на момент зупинки матчу;

d) команди можуть зробити тільки ту кількість замін, яка у них залишалося на момент зупинки матчу".

Новий параграф 10.09

Якщо з якоїсь причини матч не може бути розпочато, він повинен бути повністю зіграний на наступний день або в іншу дату, встановлену адміністрацією УЄФА.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини