RU

Євро-2012: Польща може не добудувати стадіон у Вроцлаві

05.04.2012, 17:25
Євро-2012: Польща може не добудувати стадіон у Вроцлаві - Фото
Фото: ЕРА
Муніципальний стадіон у Вроцлаві, де повинні відбутися матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, може бути не введений в експлуатацію до початку турніру. Про це йдеться в заяві Imtech Polska, яка є субпідрядником будівництва арени.

Imtech Polska повідомила про розірвання контракту з генеральним підрядником будівництва фірмою Max Bоgl (Німеччина), звинувативши її у заборгованості за виконані послуги і порушенні домовленостей.

Повідомляється, що з кінця листопада 2011 року Imtech Polska не отримує платежів від генерального підрядника, які повинні були допомогти своєчасному завершенню всіх монтажних робіт. Із цієї причини Imtech Polska заборгувала іншим компаніям, які виконували частина робіт і поставляли матеріали.

"Така ситуація унеможливлює продовження робіт нашою фірмою на стадіоні, наслідком чого є те, що міський стадіон ... може бути не завершений", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, нещодавно стадіон закрили на ремонт. Офіційною причиною такого рішення керівників ФК Шльонськ і союзу Wroclaw 2012 називають заміну трав'яного газону, ремонт системи поливу поля, а також необхідність очистити тканинно-тефлоновий фасад стадіону.

Неофіційно ж кажуть про те, що стадіон буде закритий для будь-яких футбольних подій з причини невдоволення UEFA енергетичним забезпеченням об'єкта.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини