RU

Євро-2012: на матчі в Україні продано 95% квитків

05.03.2012, 11:09
Євро-2012: на матчі в Україні продано 95% квитків - Фото
b2b7bc62cf2fa19c067faf99c1f5c925.jpg
Менш ніж за 100 днів до старту Євро-2012 в "касі" УЄФА залишилося 5-10% невикуплених квитків. На даний момент завершився черговий квитковий етап від УЄФА - розпродаж квитків, закріплених за національними федераціями, які беруть участь у континентальній першості. Про це заявив директор турніру Маркіян Лубківський.

"Ми очікуємо великий ажіотаж. Підтвердження цьому - динаміка продажів квитків. Наші стадіони вже сьогодні заповнені на 90-95%. Це означає, що у нас буде дуже багато гостей. Причому до нас приїдуть люди не тільки з квитками, але й без квитків. Жеребкування розпорядилася так, що команди, які традиційно приїжджають в супроводі численної армії вболівальників - Німеччина, Нідерланди, Швеція, Англія - ​​будуть грати в Україні. Тому нестачі спілкування у нас не буде. Приїдуть гості з різних куточків світу, заявки на квитки надійшли з 206 країн і територій", - сказав Лубківський, слова якого наводить інфоцентр "Україна-2012".

Нагадаємо, що є ще кілька способів отримати заповітні квитки. Зокрема, через платформу перепродажу, яка буде діяти до 10 квітня цього року. По-друге, через численні конкурси та лотереї партнерів УЄФА. Є ще квитки бізнес-категорії за програмою гостинності.

Крім цього, в березні на офіційному сайті УЄФА може бути оголошений продаж квитків, які залишилися невикупленими за квотами федерацій. Якщо одна сторона не вибирає повністю свою квоту, інша сторона отримує право підібрати її. Умовно кажучи, якщо шведи не розкуплять всі свої квитки, їх можуть купити українці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини