RU

Євро-2008 приніс UEFA 250 млн. євро

29.07.2008, 14:02

Чистий прибуток UEFA від проведення чемпіонату Європи-2008 з футболу в Австрії та Швейцарії становить 250 мільйонів євро. Ці гроші підуть на фінансування змагань серед молоді та жінок під егідою Європейського футбольного союзу, програми із підвищенню кваліфікації суддів та тренерів, а також адміністративні витрати.

Як повідомляє "Спорт-Експрес", за словами керівника оргкомітету Євро-2008 Мартіна Каллена, нинішній турнір виявився кращим Євро-2004 практично за усіма показниками, серед яких - високі телевізійні рейтинги, широке використання громадського транспорту та незначна кількість серйозних інцидентів.

Водночас було згадано такі негативні чинники, як погані погодні умови на старті чемпіонату та продаж квитків на чорному ринку. Нагадаємо, у зв'язку з проливним дощем у Базелі організаторам довелося вперше в історії чемпіонатів Європи замінити газон на стадіоні під час турніру.

Понад 1,7 мільйона заявок на квитки було відхилено, оскільки вони були пов'язані з "чорним ринком". А вже під час чемпіонату було конфісковано 1300 нелегально розповсюджуваних квитків.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини