"Ворскла" оскаржить суддівство у матчі з "Таврією"

02.09.2009, 13:32

Полтавська "Ворскла" подала на розгляд експертної комісії Федерації футболу України матеріали з вказівкою спірних епізодів матчу 6-го туру Прем'єр-ліги проти "Таврії". Про це повідомляє офіційний сайт полтавського к

Полтавська "Ворскла" подала на розгляд експертної комісії Федерації футболу України матеріали з вказівкою спірних епізодів матчу 6-го туру Прем'єр-ліги проти "Таврії". Про це повідомляє офіційний сайт полтавського клубу.

Недільний матч в Сімферополі, в якому "Таврія" мінімально перемогла, як відомо, зчинив галас навколо суддівства львівського рефері Андрія Шандора.

"Увага акцентується головним чином на не зарахованому голі Йована Маркоскі (момент кваліфікували як офсайд), призначенні 11-метрового штрафного удару, під час якого захисник "Ворскли" Григорій Ярмаш отримав травму голови, і медики клубу йому наклали пов'язку. У низці епізодів невиправдано зупинялися атаки, коли м'ячем після фола володіла команда гостей тощо", - йдеться у заяві "Ворскли".

Нагадаємо, керівництво київського "Арсеналу" також подало апеляцію в експертну комісію ФФУ на дії бригади арбітрів матчу 6-го туру чемпіонату України "Закарпаття" - "Арсенал".

Футбол: добірка новин>>>