Воронін забиває за московське "Динамо" третій тур поспіль

29.07.2013, 10:45
Воронін забиває за московське
Андрій Воронін (фото - fcdynamo.ru)

Український форвард тричі забив у трьох турах чемпіонату Росії і входять до числа кращих бомбардирів

Український нападник Андрій Воронін знову відзначився забитим голом за московське "Динамо", правда, від поразки його команду це не врятувало.

У третьому турі чемпіонату Росії москвичі вдома грали з земляками з "Спартак". Воронін, як і тиждень тому почав матч в запасі, але вже на 16-й хвилині вийшов на поле, так як його команда до того часу програвала 0:2. До перерви динамівці пропустили ще двічі і лише в середині другого тайму зуміли розмочити рахунок - Воронін реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок у матчі 1:4.

Московське "Динамо" займає 10-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Росії, набравши чотири очки в трьох матчах.

Нагадаємо, що останні півроку Воронін провів в чемпіонаті Німеччини, перебуваючи в оренді за "Фортуну" з Дюссельдорфа. Правда, українець більше лікувався, ніж грав і в підсумку повернувся до Москви.