Воронін забив за московське "Динамо" в 1-му турі чемпіонату Росії

15.07.2013, 10:15
Воронін забив за московське
Андрій Воронін (фото - fcdynamo.ru)
Український нападаючий Андрій Воронін відзначився забитим голом за московське "Динамо" у першому турі чемпіонату Росії.

Москвичі відкривали сезон домашнім матчем з нижегородською "Волгою", яку тренує український наставник Юрій Калітвінцев. Вже до 3-ї хвилини динамівці програвали з рахунком 0:2, але до середини тайму зрівняли рахунок - на 28-й хвилині забив новачок Алан Касаєв, а на 31-й хвилині відзначився Воронін, який встановив, як виявилося, остаточний рахунок у матчі.

Нагадаємо, що останні півроку Воронін провів в чемпіонаті Німеччини, перебуваючи в оренді за "Фортуну" з Дюссельдорфа. Правда, українець більше лікувався, ніж грав і в підсумку повернувся до Москви.