RU

"Волинь" погрожує знятися з чемпіонату України

31.10.2013, 09:31
656e663a25f1533885b35f2be54e34e4.jpg
Футбольний клуб "Волинь" звернувся до президента Федерації футболу України Анатолія Конькова з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася навколо питання щодо колективного членства ФК "Волин" у Федерації футболу Волині.

"Волинь" повторно інформувала Анатолія Конькова про те, що в разі продовження протиправного тиску з боку нинішнього керівництва ФФВ клуб може припинити своє існування, оскільки буде позбавлений можливості виступати в змаганнях серед клубів Прем'єр-ліги. Вже найближчим часом всі футбольні функціонери зможуть побачити повтор ситуації з недавнім зникненням з футбольної карти України таких самобутніх і сильних клубів, як "Кривбас" і "Арсенал". Жоден з інвесторів не візьметься фінансувати клуб, який всілякими неправомірними методами не допускають до змагань", - йдеться у зверненні "Волині" до президента ФФУ.

"Волинь" раніше вже заявляла, що регулярно отримує листи за підписом глави Федерації футболу Волинської області Василя Столяра про те, що клуб не є колективним членом ФФВ, а тому не може делегувати своїх представників на чергову звітно-виборну конференцію, яка відбудеться 14 листопада 2013 року.

Згідно з нормами Регламенту з атестації футбольних клубів та Статуту Прем'єр-ліги тільки колективні члени регіональних федерацій мають право брати участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу. Тобто, "Волинь" формально не може грати в чемпіонаті України.

Нагадаємо, влітку нинішнього року припинив своє існування криворізький "Кривбас", а кілька днів тому стало відомо про банкрутство "Арсеналу". В обох випадках команди зникли через відсутність фінансування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини