Визначився суперник "Шахтаря" у фіналі Кубка УЄФА

08.05.2009, 08:23

Футболісти німецького "Вердера" обіграли "Гамбург" на його полі з рахунком 3:2 і вийшли у фінал Кубка УЄФА, повідомляє Бі-бі-сі.

Перший матч півфіналу у Бремені тиждень тому закінч

Перший матч півфіналу у Бремені тиждень тому закінчився перемогою "Гамбурга" 1:0. Сьогодні у господарів двічі відзначився Івіца Оліч (на 12-й і 87-й хвилинах). Перемогу "Вердеру" принесли голи Дієго (29-а хвилина), Клаудіо Пісарро (66) і Франка Бауманна (84).

Нагодаємо, донецький "Шахтар" з рахунком 2:1 обіграв київське "Динамо" у півфінальному матчі у відповідь Кубка УЄФА і вийшов до фіналу турніру.

Фінал Кубка УЄФА відбудеться 20 травня у Стамбулі між "Шахтарем" (Україна) і "Вердером" (Німеччина).

Футбол: добірка новин>>>