RU

Васюник незадоволений підготовкою Львова до Євро-2012

25.07.2008, 12:38

Віце-прем'єр міністр України Іван Васюник вважає недостатніми темпи підготовки Львова до Євро-2012, встановлені після наради, що відбулася два тижні тому. Про це він заявив під час наради з питань підготовки інфраструктури Львова до Євро-2012 з футболу.

Як повідомляє прес-служба І. Васюника, зокрема, віце-прем'єр занепокоєний недостатньою кількістю 5-зіркових готелів, станом підготовки стадіону та аеропорту.

"Аналіз тих доручень, які мали бути виконані після нашої наради 2 тижня тому, свідчить: графа "не виконано" дуже велика. І мене більш за все непокоїть, щодо цієї графи потрапили такі хворобливі питання, як стадіон та аеропорт", - сказав він.

Віце-прем'єр нагадав, що вже 11 серпня Україна має надати наступний звіт UEFA про виконану роботу.

Водночас, мер Львова Андрій Садовий запевнив Васюника, що 23 липня міська влада завершила перемовини з генеральним підрядником з будівництва львівського стадіону компанією "Alpine Bаu "(Австрія).

"Наступного понеділка наші юристи сядуть разом з юристами Alpine і підпишуть відповідну угоду, дуже чітку, з конкретним графіком виконання робіт", - повідомив А. Садовий.

За результатами засідання влада Львова зобов'язана до 1 серпня надати Міністерству у справах сім'ї, молоді і спорту, Національній агенції з підготовки та проведення Євро-2012 з футболу та Федерації футболу інформацію про інвестора, обсяги та джерела фінансування будівництва стадіону, підтверджену гарантійними листами.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про невідкладні заходи з підготовки і проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини