RU

Вартість стадіону у Львові становитиме 610 млн. грн.

12.11.2008, 16:55

Вартість будівництва стадіону у Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року становитиме 609 млн. 581 тис. 588 грн. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

"Ми отримали дозвіл на підписання управлінням капітального будівництва Львівської міської ради (як замовника) договору з будівельною компанією "Азовінтекс" про будівництво стадіону у Львові до Євро-2012 ", - сказав А.Садовий, якого цитує "Football.ua".

"У нас є необхідний пакет документів, підписана угода і техніка. До речі, за технічними оснащеннями компанія "Азовінтекс" в Україні займає провідні позиції", - зазначив міський голова.

А.Садовий висловив переконання, що компанія встигне побудувати стадіон згідно з визначеними UEFA строками.

Нагадаємо, ВАТ "Проектно-будівельне підприємство "Азовінтекс" виграло тендер на будівництво стадіону у Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

9 жовтня стало відомо, що австрійська компанія "Alpine Bau Gmbh" і Львівська міська рада не підписуватимуть угоди про будівництво стадіону в Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Головною проблемою стала ціна будівництва.

Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник раніше заявив, що будівництво стадіону у Львові є критичним питанням підготовки України до Євро-2012. "Я хотів би покласти відповідальність за затримання процесу будівництва на керівництво міста Львова", - наголосив І. Васюник.

Представник польської організації "Євромонітор" Міхал Кобосько заявив, що ситуація з будівництвом нової арени у Львові може стати причиною того, що польський Хожув може замінити Львів як основне місто Євро-2012.

Про підготовку до Євро-2012>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини