RU

Валуєв вже готується до бою з Кличками

01.06.2009, 10:26

Олександр Зімін, тренер чемпіона світу за версією WBA росіянина Миколи Валуєва, заявив, що вони цілеспрямовано готуються до майбутніх боїв з братами Віталієм і Володимиром Кличками, чемпіонами світу за версіями трьох інших світових боксерських організацій.

"Сьогодні ми це питання прямо не розглядаємо, але, готуючись до боїв з іншими боксерами і перемагаючи їх, ми вже цілеспрямовано готуємося до зустрічей з братами Кличками. Завжди треба бачити фінішну лінію. Сьогодні вони - реальні чемпіони світу, яких ніхто не може посунути з п'єдесталу", - сказав О.Зімін, якого цитує allboxing.ru.

Після скасування запланованого на 30 травня бою М.Валуєва з іншим чемпіоном світу за версією WBA Русланом Чагаєвим досить реальною стає зустріч росіянина з чемпіоном світу за версією WBC українцем Віталієм Кличком. "Якщо WBA ухвалить рішення, що Микола є єдиним реальним чемпіоном світу за версією WBA, то ніяких перешкод для зустрічі з Кличком немає. Тим більше, що в самого Миколи є бажання боксувати з Віталієм Кличком", - відзначив тренер.

На думку О.Зіміна, в його підопічного є непогані шанси у боротьбі з братами Кличками. "Якщо взяти три основні показники - фізичний стан, технічну і тактичну підготовку, то на сьогодні Микола, можливо, поступається їм у фізичному плані. Але що стосується техніко-тактичної майстерності, то Микола останнім часом став діяти різноманітніше і цікавіше. І, підвищивши рівень спеціальної фізичної витривалості: це такі якості як сила і швидкісно-силова підготовка, ми підвищимо і рівень його техніко-тактичної майстерності, дієвість. І на цьому рівні шанси у Миколи є".

Нагадаємо, 30 травня чемпіонський бій між росіянином М.Валуєвим і узбеком Русланом Чагаєвим було відмінено. В боксера з Узбекистану підтвердили гепатит "Б".

Бокс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини