RU

Валуєв не буде битися з Холіфілдом

10.10.2008, 11:23

Менеджер російського суперважковика Миколи Валуєва Борис Дімітров спростував інформацію про майбутній бій свого клієнта з колишнім абсолютним чемпіоном світу у суперважкій вазі 45-річним американцем Евандером Холіфілдом.

"Бою з Холіфілдом не буде ні за яких обставин. За контрактом поєдинок з будь-яким суперником може відбутися тільки за згодою всіх учасників трихсторонньої угоди з участю "Sauerland Event", "Don King Promotions" і менеджера Валуєва. Німецькі партнери у цьому випадку вели переговори без нашої згоди. Ми вже відправили їм лист з висловленням глибокого жалю в зв'язку із ситуацією, що склалася", - сказав Б. Дімітров в інтерв'ю телеканалу "Спорт".

"Ми не згодні через етичні міркування. Хочу наголосити, що і я, і сам Микола дуже шанобливо відносимося до Холіфілда, як до людини і видатного спортсмена. Але битися з боксером, який на 11 років старший, 40 кілограмів легший і на 20 сантиметрів нижчий, Валуєв не буде. Як ви уявляєте собі Миколу, що відправляє у нокаут 46-річну людину? Крім того, ми вже неодноразово заявляли, що будемо битися тільки з противниками з числа перших 15 у рейтинзі WBA, а Холіфілд туди не входить", - наголосив він.

Нагадаємо, вчора з'явилася інформація про те, що російський боксер-важкоатлет М. Валуєв, володар титулу чемпіона світу за версією WBA (Всесвітня боксерська асоціація), проведе бій з колишнім абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі Е. Холіфілдом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини