RU

Валерій Букаєв. Передчасна втрата українського футболу

26.01.2009, 12:33

25 січня на 33-му році життя після важкої, тривалої хвороби помер народний депутат України, почесний президент ФК "Зоря" (Луганськ) Валерій Букаєв.

Валерій Букаєв - уродженець Краснодону. 2003 року закінчив Луганський регіональний інститут менеджменту за спеціальністю "Фінанси" (кваліфікація - економіст з фінансової роботи).

З 1995 року - приватний підприємець. Був директором Краснодонської філії ТОВ "Мет-Люкс-сервіс", фундатором ТОВ "Укр-Гермес" і ТОВ "Укр-Вікойл".

З 2006 року - голова наглядової ради ТОВ "Партнер Банк", фундатор ТОВ "Луганськінтерресурс", президент футбольного клубу "Зоря" (Луганськ).

У 2002-2006 роках був депутатом Краснодонської міськради, в 2006-2007 роках - депутат Луганської обласної ради від Партії регіонів. З листопада 2007 року - народний депутат України V скликання. Пройшов в парламент під N101 списку Партії регіонів. Став членом Комітету Верховної ради з питань бюджету.

В.Букаєва вважали одним з найвпливовіших бізнесменів Луганської області. До сфери його впливу належали такі структури, як "Укр-Вікойл" і "Укр-Гермес", що торгують нафтопродуктами, компанія "Лугвугілля", що постачає обладнання вугільним підприємствам, фермерське господарство "Краснодон-Агро", ФК "Зоря", що виступає в українській Прем'єр-лізі.

В.Букаєв був одружений, виховував двох дітей - сина Данила (1998 року народження) і дочку Марію (2002 року народження).

Нагадаємо, 27 липня 2008 року у ЗМІ з'явилося повідомлення про смерть депутата. Зокрема, прозвучала інформація про те, що останнім часом В.Букаєв проходив курс лікування від раку у клініках Німеччини. У той самий день прес-служба ФК "Зоря" спростувала дані про смерть почесного президента клубу.

Валерій Букаєв: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини