Віце-президент ФФУ: Рішення вибрати Фоменка було за Коньковим

27.12.2012, 09:58
Віце-президент ФФУ: Рішення вибрати Фоменка було за Коньковим - Фото
Андрій Павелко

Коньков чітко дав усім зрозуміти, що він упевнений в роботі Фоменка

Кандидатуру Михайла Фоменка на пост головного тренера національної збірної України підтримав президент Федерації футболу України та інші члени виконкому ФФУ вирішили підтримати голову організації. Про це заявив віце-президент ФФУ Андрій Павелко в ефірі телеканалу Футбол.

"Є керівник федерації і те, як він бачить роботу головного тренера і роботу над збірною. Він був на переговорах з Ерікссоном і Фоменком. Коньков чітко дав усім зрозуміти, що він упевнений в роботі Фоменка. Ми не маємо морального права йому в цьому заважати. Ми висловили свою думку на президії. Ми говорили відкрито. Але остаточне рішення має бути одноголосним, щоб не було міркувань, що хтось був "проти", а хтось "за". Рішення і відповідальність за нього лежить на плечах президента федерації і на нас всіх - від нас залежить, який буде мікроклімат навколо команди", - сказав Павелко.

За його словами, кандидатуру Свена-Горана Ерікссона також розглядали. "Він стояв другим на порядку денному в списку на голосування. Під час виступу голови федерації Анатолія Конькова було чітко озвучена його думка - ми зрозуміли, що потрібно підтримати рішення президента і дати можливість сформувати кращі умови для нового тренерського штабу, щоб досягти цілей, які стоять зараз перед Фоменком. У нас є впевненість в діях головного тренера", - зазначив Павелко.

Нагадаємо, 26 грудня виконком ФФУ одноголосно проголосував за призначення Михайла Фоменка головним тренером національної збірної України. Контракт з тренером підписаний за схемою 1+2, фінансові умови не розголошуються.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!