RU

Відкриття Олімпіади-2014: образ Москви-1980 і група "Тату"

07.02.2014, 11:54
Відкриття Олімпіади-2014: образ Москви-1980 і група
Фото: sochi2014.com
На церемонії відкриття і закриття зимових Олімпійських ігор-2014 в Сочі буде використаний образ Москви-1980, яка брала літні Олімпійські ігри. Про це заявив головний креативний продюсер і автор сценарію церемонії Костянтин Ернст.

"Безумовно, ми врахували те, що залишилося в пам'яті після Олімпійських ігор-980, у всякому разі у всіх, хто був у свідомому віці в Радянському Союзі ця картинка закріпилася назавжди. Ми використовуємо цей імідж незначно у церемонії відкриття. Олімпійський гімн буде виконаний російською мовою. Розкриваю один із секретів - він буде виконаний оперною дівою Анною Нетребко", - сказав Ернст.

За його словами, церемонія відкриття триватиме 2 години 30 хвилин. У ній будуть 18 глав, і одна з них присвячена ХХ століття і революції. "Вона вирішена в ключі авангардного мистецтва. Симфонічною музикою і балетом ми можемо похвалитися, ви побачите маленький, але досконалий балетний спектакль всередині церемонії. Його виконають перші особи російського балету", - заявив Ернст.

"Ми зможемо зробити прохід спортсменів динамічніше. Ми створили спеціальну підлогу, на який проектується вид Землі. Земля повертається щоразу, коли виходить нова країна. Це проекція з космосу на нічну Землю. Ви як би падаєте на нічну Землю, і спортсмени виходять як би з серця своєї країни. Що стосується музики, ми також використовували мікси і обробки російських пісень останніх 20 років, щоб спортсмени при бажанні могли навіть і потанцювати. Ми даємо можливість громадянам 88 країн світу подивитися, як їх країна вночі виглядає з космосу. Це мало хто бачив", - додав він.

Ернст також підтвердив, що на відкритті виступить російська група "Тату". "Вони беруть участь у прешоу. Цитати з пісень є в маршапі церемонії. "Тату" виступлять у прешоу разом з багатьма популярними виконавцями. У цій частині використовується російська музика або музика вітчизняних груп і виконавців, які відомі в усьому світі. Група "Тату" одна з небагатьох груп, яка відома у всьому світі. Велика частина церемонії будується на класичній, симфонічній музиці. Ми не можемо, як у Лондоні, похвалитися такою кількістю відомих поп-виконавців. Ми орієнтуємося на найпопулярнішу частину російської музики - класику. Але ігнорувати, що окремі поп- виконавці в якісь роки були популярні у світі , ми теж не хочемо.

Нагадаємо, церемонія відкриття XXII зимових Олімпійських ігор-2014 в Сочі відбудеться сьогодні і почнеться рівно в 20:14 за московським часом (18:14 за Києвом).

Джерело:  Спорт-Експрес

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини