В Запоріжжі відкрили унікальну легкоатлетичну арену Sport Life p

31.10.2019, 10:59
В Запоріжжі відкрили унікальну легкоатлетичну арену Sport Life - Фото

Меморандум про співпрацю між групою компаній Sport Life та Федерацією легкої атлетики Запорізької області був підписаний 30 жовтня

На правах реклами

Українські чемпіони відтепер будуть готуватись до змагань найвищого рівня на базі унікальної легкоатлетичної арени Sport Life – Запоріжжя.

Меморандум про співпрацю між групою компаній Sport Life та Федерацією легкої атлетики Запорізької області був підписаний 30 жовтня 2019 року у Києві.

За короткий період Sport Life відновив у Запоріжжі практично зруйновану легкоатлетичну арену та відбудував сучасну спортивну базу, на якій можуть займатися спортом не тільки звичайні любителі спорту, а й професійні українські спортсмени, які готуються до  Олімпійських ігор, світових та європейських чемпіонатів.

«Ми давно шукали базу, на якій наші спортсмени могли б тренуватися у міжсезоння. Відтепер у нас така можливість є. Співпраця зі Sport Life – це чудовий приклад приватно-державного партнерства у спортивній сфері», - сказав Віктор Грінюк, президент Федерації легкої атлетики міста Києва.

Михайло Букрєєв, президент Федерації легкої атлетики Запорізької області наголосив: «Ми вдячні Sport Life за участь в цьому унікальному експерименті. У нас багато талановитих спортсменів і тренерів, але для результатів у спорті потрібні унікальні інфраструктурні об'єкти. Саме таким є легкоатлетичний манеж у Запоріжжі. Після масштабної реконструкції - це найсучасніша функціональна база в Україні».

Заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, тренер Костянтин Рурак подякував Sport Life за можливість тренуватися на майданчику світового рівня. «Я сам тренувався колись у цьому легкоатлетичному манежі. Але зараз це зовсім інший, новий та сучасний об’єкт. Тут залишилась атмосфера теплого відношення до спорту і легкої атлетики, персонал Sport Life завжди готовий допомогти. Впевнений, наше співробітництво не тільки сприяє популяризації легкої атлетики, але й допоможе нам у підготовці до літніх Олімпійських ігор наступного року», - сказав Костянтин.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии