RU

В Україну знову їдуть інспектори UEFA

01.08.2008, 11:14

У серпні інспектори UEFA приїдуть у Донецьку область і перевірять її готовність до Євро-2012. Про це повідомив перший заступник Міністра культури та туризму Владислав Корнієнко.

За його словами, з 17 по 22 серпня інспектори будуть в Україні. "У плані відвідування Донецьк є однозначно", - запевнив В. Корнієнко, якого цитує "Чемпіон".

На думку експерта Федерації футболу України з питань розміщення та тренувальних баз Андрія Ставенка, цей візит інспекторів може бути останнім до кінця вересня - прийняття остаточного рішення. "Приїжджає дві групи інспекторів. Перша буде дивитися основні аеропорти міст, а у складі другої групи директор Євро-2008 в Австрії та Швейцарії, і він особисто буде інспектувати тренувальні центри", - зазначив А. Ставенко. "Той звіт, який він відвезе з собою, і буде вирішальними", - додав експерт ФФУ.

Під час засідання робочої групи В. Корнієнко візначив, що 1 серпня має бути підписано генеральний план підготовки України до Євро-2012. "Ми повинні представити генеральний план підготовки на затвердження уряду. Це документ, який покаже стан справ в Україні", - наголосив заступник Міністра.

Він додав, що такий документ на англійській мові має бути передано UEFA 5 серпня.

Нагадаємо, британське видання "Daily Telegraph" повідомило, що UEFA серйозно розглядає варіант заміни України на Німеччину для проведення Євро-2012. Можливими німецькими містами, які могли б замінити Україну, самі німці назвали Берлін, Лейпціг та Гамбург.

UEFA незадоволений низькою готовністю України до проведення першості континенту - перенесенням термінів будівництва стадіонів і слабкістю транспортної інфраструктури. Крім того, європейських футбольних чиновників непокоїть нестабільна політична ситуація в країні.

Однак федерація футболу Німеччини спростувала інформацію про її переговори з UEFA про можливості заміни України як співорганизатора Євро-2012.

Остаточне рішення про доцільність проведення Євро-2012 в Україні та Польщі буде прийнято на засіданні UEFA у Бордо в кінці вересня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини