В Україні назвали найкращого спортсмена листопада

01.12.2009, 15:34

Срібного призера чемпіонату світу з важкої атлетики в категорії +105 кг Артема Удачина визнано найкращим спортсменом листопада. Найкращими тренерами місяця названі особисті наставники важкоатлета Віталій Шведов і Віктор Романчук.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі НОК України, досягнення А. Удачина стали найвагомішими серед українських атлетів в олімпійських видах програми протягом останнього місяця осені.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу в корейському місті Гоян Артем Удачин за сумою двох вправ піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани. Водночас лауреат листопада також виграв два "малих срібла" - за підсумками змагань у поштовху і ривку.