RU

Віталій Кличко вважає Томпсона небезпечним суперником для брата

08.07.2008, 09:51

Суперник Володимира Кличка Тоні Томпсон – дуже складний конкурент, і передбачити його поведінку на ринзі неможливо. Таку думку висловив брат українського спортсмена Віталій Кличко.

"Не треба недооцінювати Тоні Томпсона. Це дуже сильний, відмінно підготовлений боксер, спортсмен з агресивним стилем поведінки на ринзі. Інакше кажучи, Томпсон - сильний і небезпечний суперник", - підкреслив Віталій Кличко. Його цитує "Champion".

За його словами, у Т. Томпсона вражаючий рекорд боїв і дуже могутній удар. "Він має ряд переваг завдяки високому зросту. Хоч його ім'я не у всіх на вустах, зате у професійних колах його знають як досвідченого і гідного суперника", - відмітив спортсмен.

"Стратегія поєдинку проти шульги вимагає серйозного підходу - удар лівої дуже сильний. Ми приготували сюрпризи для Тоні, але розкривати карти я не буду. Упевнений, що досвід Володимира й Емануеля Стюарда, одного з кращих тренерів світу, дозволить їм розробити тактику і стратегію бою, яка не залишить Томпсону жодного шансу на перемогу", - заявив В. Кличко.

"Бій Володимира і Тоні буде дуже емоційним, видовищним і, сподіваюся, драматичним, але не для мого брата. Буде він складним чи ні, залежить від того, як Володимир підготувався", - підсумував він.

Нагадаємо, 12 липня в німецькому Гамбурзі відбудеться бій Володимир Кличко - Тоні Томпсон.

Досьє на Володимира Кличка >>>

Досьє на Віталія Кличка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини