Український школяр переміг на "Олімпіаді геніїв" у США

18.06.2018, 10:15
Український школяр переміг на
Валентин Фречка (фото - ukrainian.voanews.com)

В олімпіаді взяли участь понад 1300 осіб

Український школяр Валентин Фречка, який винайшов спосіб виготовляти папір з опалого листя, отримав золото на "Олімпіаді геніїв" у США, в якій взяли участь учні з різних країн в декількох категоріях. Про це повідомляє Голос Америки.

"У цьому році було більше 1300 учасників, команда України від Малої академії наук складалася з п'яти осіб", - сказав Фречка.

За його словами, ще двоє українських школярів зайняли четверті місця і ще двоє отримали бронзу. Валентина Фречку запросили на міжнародну виставку в Південній Кореї.

"До участі в олімпіаді було подано понад півтори тисячі проектів, а прийнято менше половини", - йдеться на офіційному сайті.

"Олімпіада геніїв" (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну і розвитку бізнесу.

У липні 2017 року на міжнародних олімпіадах українські школярі отримали три золоті, шість срібних і п'ять бронзових медалей на трьох міжнародних олімпіадах - з хімії, математики та фізики.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery