Українка виграла "золото" на Кубку світу з біатлону

Українка виграла "золото" на Кубку світу з біатлону - Фото
Джерело фото: скріншот з відео

Юлія Джима стала однією з небагатьох спортсменок, кому вдалося закрити всі 20 мішеней в гонці

У Поклюці, Словенія, підійшла до кінця індивідуальна жіноча гонка на дистанції 15 кілометрів. Про це повідомляє Sport.ua.

Переможницею стала українка Юлія Джима. Вона показала час 43 хвилини і 06,6 секунди.

Джима стала однією з небагатьох спортсменок, кому вдалося закрити всі 20 мішеней в гонці. Після 4-ї стрілянини Джима вийшла лідером з впевненим відривом в 15 секунд від польки Моніки Моніка Гойніш. За 1,3 км до фінішу залишалося лише дві секунди переваги і здавалося, що максимум, на який може розраховувати Юлія - ​​срібло. Однак решту дистанції Джима пройшла бездоганно, і змогла навіть трохи збільшити відрив від Моніка Гойніш, повідомляє видання.

1 грудня після матчу в чемпіонаті Угорщини український футболіст Юрій Габовда, який виступає за місцевий "Халадаш", зняв футболку і показав напис "Pray for Ukraine" - "моліться за Україну".