Українець взяв золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Українець взяв золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики - Фото
07.08.2018, 15:07

Мар'ян Закальницький став чемпіоном Європи в ходьбі на 50 км

23-річний українець Мар'ян Закальницький виграв перше золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. Українець здобув першість в спортивній ходьбі на 50 кілометрів, повідомляє офіційний сайт змагань.

На 30-му кілометрі Закальницький зробив ривок і вийшов в лідери. Українець обійшов спортсменів зі Словаччини та Білорусі і пройшов дистанцію за 3 години 46 хвилин і 32 секунди.

Закальницький став першим чемпіоном Європи з легкої атлетики в 2018 році і першим в історії України переможцем у спортивній ходьбі на 50 км.

5 серпня збірна України по артистичному плавання завоювала золоту медаль на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту. Українки посіли перше місце в групах у вільній комбінації, набравши 94,4667 балів.