Українська Прем'єр-ліга 2013/2014: усі матчі першого кола

05.06.2013, 12:04
Українська Прем'єр-ліга 2013/2014: усі матчі першого кола - Фото
fa8d355a02564a244516a25f01e4c4fa.jpg

Матч першого кола між командами "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк) відбудеться 4 серпня в Донецьку

У вівторок відбулося жеребкування першого кола української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2013/2014. Згідно з процедурою, київські (Динамо, Арсенал) і донецькі (Шахтар, Металург) клуби були розведені протягом сезону в домашніх матчах, повідомляє офіційний сайт УПЛ. Таким чином, якщо в турі один київський клуб грає матч на домашньому стадіоні, то другий - обов'язково на виїзді. Те ж стосується донецьких команд.

На момент жеребкування участь у турнірі підтвердили лише 14 команд, тому в зазначеному списку "Команда 15" і "Команда 16" номінально позначають клуби, які займуть місця в Прем'єр-лізі замість ужгородської "Говерли" та запорізького "Металурга", які вилетіли в минулому сезоні. Через важке  фінансове становище під великим питанням участь у сезоні криворізького "Кривбасу" і алчевської "Сталі".

Повний розклад матчів першого кола чемпіонату України 2013/14. Дати проведення турів можуть бути змінені.

1-й тур (14 липня)

"Севастополь" - "Чорноморець"

"Шахтар" - Команда 15

"Динамо" - "Волинь"

"Таврія" - "Зоря"

Команда 16 - "Іллічівець"

"Дніпро" - "Арсенал"

"Металіст" - "Металург" Д

"Карпати" - "Ворскла"

2-й тур (20 липня)

"Севастополь" - "Шахтар"

"Металург" Д - "Карпати"

"Арсенал" - "Металіст"

"Іллічівець" - "Дніпро"

"Зоря" - Команда 16

"Дніпро" - "Таврія"

Команда 15 - "Динамо"

"Чорноморець" - "Ворскла"

3-й тур (27 липня)

"Шахтар" - "Чорноморець"

"Динамо" - "Севастополь"

"Таврія" - Команда 15

Команда 16 - "Волинь"

"Дніпро" - "Зоря"

"Металіст" - "Іллічівець"

"Карпати" - "Арсенал"

"Ворскла" - "Металург" Д

4-й тур (4 серпня)

"Севастополь" - "Таврія"

"Шахтар" - "Динамо"

"Арсенал" - "Ворскла"

«Іллічівець" - "Карпати"

"Зоря" - "Металіст"

"Волинь" - "Дніпро"

Команда 15 - Команда 16

"Чорноморець" - "Металург" Д

5-й тур (10 серпня)

"Динамо" - "Чорноморець"

"Таврія" - "Шахтар"

Команда 16 - "Севастополь"

"Дніпро" - Команда 15

"Металіст" - "Волинь"

"Карпати" - «Зоря»

"Ворскла" - "Іллічівець"

"Металург" Д - "Арсенал"

6-й тур (17 серпня)

"Севастополь" - "Дніпро"

"Шахтар" - Команда 16

"Динамо" - "Таврія"

"Іллічівець" - "Металург" Д

"Зоря" - "Ворскла"

"Дніпро" - "Карпати"

Команда 15 - "Металіст"

"Чорноморець" - "Арсенал"

7-й тур (24 серпня)

"Таврія" - "Чорноморець"

Команда 16 - "Динамо"

"Дніпро" - "Шахтар"

"Металіст" - "Севастополь"

"Карпати" - Команда 15

"Ворскла" - "Волинь"

"Металург" Д - "Зоря"

"Арсенал" - "Іллічівець"

8-й тур (31 серпня)

"Севастополь" - "Карпати"

"Шахтар" - "Металіст"

"Динамо" - "Дніпро"

"Таврія" - Команда 16

"Зоря" - "Арсенал"

"Волинь" - "Металург" Д

Команда 15 - "Ворскла"

"Чорноморець" - "Іллічівець"

9-й тур (14 вересня)

Команда 16 - "Чорноморець"

"Дніпро" - "Таврія"

"Металіст" - "Динамо"

"Карпати" - "Шахтар"

"Ворскла" - "Севастополь"

"Металург" Д - Команда 15

"Арсенал" - "Волинь"

"Іллічівець" - "Зоря"

10-й тур (21 вересня)

"Севастополь" - "Металург" Д

"Шахтар" - "Ворскла"

"Динамо" - "Карпати"

"Таврія" - "Металіст"

Команда 16 - "Дніпро"

"Волинь" - "Іллічівець"

Команда 15 - "Арсенал"

"Чорноморець" - "Зоря"

11-й тур (28 вересня)

"Дніпро" - "Чорноморець"

"Металіст" - Команда 16

"Карпати" - "Таврія"

"Ворскла" - "Динамо"

"Металург" Д - "Шахтар"

"Арсенал" - "Севастополь"

"Іллічівець" - Команда 15

"Зоря" - "Волинь"

12-й тур (5 жовтня)

"Севастополь" - "Іллічівець"

"Шахтар" - "Арсенал"

"Динамо" - "Металург" Д

"Таврія" - "Ворскла"

Команда 16 - "Карпати"

"Дніпро" - "Металіст"

Команда 15 - "Зоря"

"Чорноморець" - "Волинь"

13-й тур (19 жовтня)

"Металіст" - "Чорноморець"

"Карпати" - "Дніпро"

"Ворскла" - Команда 16

"Металург" Д - "Таврія"

"Арсенал" - "Динамо"

"Іллічівець" - "Шахтар"

"Зоря" - "Севастополь"

"Волинь" - Команда 15

14-й тур (26 жовтня)

"Севастополь" - "Волинь"

"Шахтар" - "Зоря"

"Динамо" - "Іллічівець"

"Таврія" - "Арсенал"

Команда 16 - "Металург" Д

"Дніпро" - "Ворскла"

"Металіст" - "Карпати"

"Чорноморець" - Команда 15

15-й тур (2 листопада)

"Карпати" - "Чорноморець"

"Ворскла" - "Металіст"

"Металург" Д - "Дніпро"

"Арсенал" - Команда 16

"Іллічівець" - "Таврія"

"Зоря" - "Динамо"

"Волинь" - "Шахтар"

Команда 15 - "Севастополь"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!