Українська дзюдоїстка програла в поєдинку за бронзу - Фото
Ірина Кіндзерська
03.08.2012, 17:49

Ірина Кіндзерська, яка виступає в категорії понад 78 кг, поступилася британці

Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська, яка виступає в категорії понад 78 кг, програла поєдинок за бронзову медаль Карині Браянт з Великобританії.

Раніше після поразки у чвертьфіналі виграла втішний поєдинок у росіянки Олени Іващенко. Для визначення переможця цього поєдинку знадобилося п'ять хвилин, під час яких росіянка отримала два попередження. Українка перемогла оцінкою юко.

Нагадаємо, раніше українські дзюдоїсти не тішили своїми результатами на Олімпіаді. У категорії 60 кг у першому раунді вибув Георгія Зантарая, а у вазі до 66 кг також в першому ж бою програв Сергій Дребот. У вазі до 73 кг Володимир Сорока поступився у другому колі супернику з Монголії. У вазі до 90 кг Роман Гонтюк також вилетів у першому раунді, програвши бразильцеві. У першому раунді програв і Артем Блошенко (категорія до 100 кг). Станіслав Бондаренко в суперважкій категорії на старті програв словенцю.

Невдало провели Олімпіаду і жінки. Наталія Смаль в категорії до 70 кг у першому раунді поступилася іспанці Сесілії Бланко. Марина Прищепа також припинила боротьбу після стартової сутички проти Одрі Шоме з Франції.