RU

Українські вболівальники написали листа президенту ФІФА

26.09.2013, 10:34
Українські вболівальники написали листа президенту ФІФА - Фото
Фото: ffu.org.ua

Вболівальники київського "Динамо" та львівських "Карпат" написали відкритий лист президентe ФІФА Йозефу Блаттеру і старшому корпоративноve менеджерe з питань соціальної відповідальності Патріку Гассерe, в якому спростовують інформацію про наявність на стадіоні "Львів Арена" символів фашистської символіки під час матчу Україна - Сан - Марино.

"Як стало відомо із засобів масової інформації, очолювана Вами організація завела дисциплінарну справу щодо поведінки українських уболівальників під час матчу Україна - Сан-Марино у Львові 06.09.2013. Ця дисциплінарна справа грунтується на звіті делегата FARE. Сам звіт ніде в засобах масової інформації не оприлюднено, тому ми не мали можливості ознайомитися із зафіксованими фактами порушень. Однак, ми знайшли можливість ознайомитися в Інтернеті з керівництвом FARE з визначення дискримінаційної символіки. Ми були шоковані, що до дискримінаційної символіки віднесені символи національно-визвольної боротьби українського народу. Наприклад, червоно-чорний прапор Організації українських націоналістів. Під цим прапором в часи другої світової війни українці чинили опір двом потужним тоталітарним режимам світу - гітлерівському і радянському. У значної частини українців цей прапор асоціюється з героїчними сторінками своєї історії. Тому у нас виникає питання про компетентність та неупередженості експертів FARE. Також дивно бачити в числі дискримінаційних символів портрети керівників українського визвольного руху Степана Бандери та Романа Шухевича. Не справа FARE давати оцінку історичним постатям, які для великої кількості українського є національними героями. Жодна поважна організація не дозволяє собі таких односторонніх і упереджених оцінок", - йдеться в листі, текст якого оприлюднено на сайті
1927.kiev.ua.

Українські вболівальники написали листа президенту ФІФА

Дискримінаційна символіка в керівництві FARE (джерело - http://issuu.com)

"Ми закликаємо Вас не виносити поспішних рішень на підставі звіту організації, компетентність якої щодо української історії та української символіки викликає величезні сумніви. Зверніть увагу, що необачне рішення грунтується на згаданих умовах FARE і дискредитує справу боротьби з проявами нетерпимості (як мінімум, в Україні, а, можливо, і в усьому світі). Ми переконані в тому, що футбол - це гра, яка належить всьому людству незалежно від національності. Тому використання української національної символіки на матчах не може бути причиною дискримінації з боку однієї організації", - наголошується в документі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збірну України можуть позбавити трьох очок в турнірній таблиці відбору до Чемпіонату світу-2014 через поведінку вболівальників під час матчу у Львові. ФІФА розгляне справу нашої команди в п'ятницю, 27 вересня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини