RU

Українські саночники виступають в Сочі на санях, яким 22 роки

14.02.2014, 11:40
Українські саночники виступають в Сочі на санях, яким 22 роки - Фото
5582d2080ec81d9634e5d71c072ce24c.jpg
Українські саночники Роман Захарків і Роман Оболончик, які виступали на Олімпіаді-2014 в Сочі в змаганнях двійок, розповіли про причини, що не дозволяють займати високі місця.

"На жаль, на Олімпійських іграх в Сочі ми показали свій максимум. Різниця в технічному оснащенні між нами і лідерами не дозволяє нам боротися за високі місця, хоча в майстерності, думаю, ми їм не програємо. Добре, що ми взагалі потрапили на цю Олімпіаду . Задовольнятимемося цим", - розповіли спортсмени.

За словами українців, вони відстають у технічному плані від німців на 22 роки. "Все просто. Нашим саням - 22 роки. Вони - наші ровесники, а у німців та інших лідерів щорічно з'являються двоє нових саней. Плюс, одні залишаються з попереднього сезону. Вони навіть можуть вибирати, а нам, які на початку кар'єри дісталися - на таких ми і катаємося. Ми маємо на увазі, що ці сани зібрали 22 роки тому - і потім на них нічого не змінювали. Полозов у нас вже майже не залишилося. А інші, на жаль, зібрати не можуть", - зазначили саночники.

Нагадаємо, у змаганнях на двомісних санях українці посіли 17-е місце серед 19 учасників. Всі золоті медалі в змаганнях саночників (одиночні у жінок і чоловіків, двомісні та естафета) виграли спортсмени з Німеччини.

Джерело: allsportinfo.ru

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини